Oferta dla Firm

Uroczysta kolacja? Piknik? Wielkie grillowanie? Całonocna zabawa z dj’em? Karaoke? Muzyka na żywo? Spotkanie połączone z integracyjnymi zabawami?
W Pawlakowej Zagrodzie każda impreza firmowa jest udana i niezapomniana. Nasza przestronna sala może pomieścić: na imprezach zasiadywanych do 150 osób, a na imprezach w stylu bankietowym nawet 200 osób. W ogródku zlokalizowanym za Zagrodą jest duży teren zielony, gdzie odbywają się spotkania grillowe. Nasz szef kuchni przygotował propozycję menu dedykowanego na okoliczność eventów firmowych, ale jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie.
Zapraszamy serdecznie!


Co oferujemy

Pikniki i Grille

W ogródku zlokalizowanym za Zagrodą jest duży teren zielony i jest to miejsce przeznaczone na tego typu eventy, a nasz szef kuchu przygotował specjalne dedykowane takim eventom menu.

Kolacje firmowe

Nasza przestronna sala może pomieścić: na imprezach zasiadywanych do 150 osób, a na imprezach w stylu bankietowym nawet 200 osób.

Zabawy całonocne

Planujecie Państwo całonocną imprezę firmową i szukacie noclegu dla swoich pracowników? Nie ma problemu! Posiadamy 8 pokoi noclegowych, każda sypialnia posiada własną łazienkę. Możemy pomieścić łącznie do 30 osób.

© 2019 Pawlakowa Zagroda | Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i Realizacja: